چه چیزی فست را میشکند؟

چه چیزی فست را می شکند؟
شما در طول فست  می توانید تا ۵۰۰ کالری در روز دریافت کنید . همه مزایای روزه  ناشی از کاهش انسولین است چون وقتی انسولین ترشح می‌شود شما در حال ذخیره انرژی غذایی هستید و چربی سوزی ندارید اگر شما حتی مقداری خامه و سرشیر به قهوه تان اضافه کنید انسولین کمی ترشح شده و به تدریج میزان انسولین کم می‌شود . ما انواع مختلفی از فست داریم.
۱. فست خشک که فرد هیچ ماده ای در آن دریافت نمی‌کند.
۲.  فست آب که در آن فرد فقط مجاز به نوشیدن آب است.
۳. اما در  این نوع از فست، فرد اجازه نوشیدن چای سبز، چای سیاه، قهوه و حتی مقداری خامه یا سرشیر در قهوه چای را دارد. اما شکر مجاز نیست،  شکر خوب نیست 
۴.  حتی در این نوع از  فست، فرد مجاز به خوردن آب قلم است. آب قلم با وجودی که مقدار کالری و پروتئین  دارد اما خوردن چربیهای طبیعی در رژیم غذایی مثل سرشیر، خامه، کره و آب قلم  باعث میشود که با وجود داشتن  کالری، چون این مواد  ترشح انسولین بسیار کمی دارند، این کاهش انسولین مزایای زیادی برای شما داشته باشد. بنابراین شما حتی با خوردن بولت پروف در طول فست، مزایای زیادی دریافت می کنید. گاهی  شما در طول فست نیاز دارید چیزی بخورید تا فست برایتان ساده تر شود ، ما معمولاً به افراد توصیه می‌کنیم که در طول فست چای زیاد بنوشند . چون چای سبز مقداری زیادی کاتچین ، cathechin دارد که یک آنتی اکسیدان است و کاهنده  قوی  اشتها است . همچنین دارای کافئین است و  ترکیب کاتچین و کافئین با همدیگر باعث بالا نگه داشتن متابولیسم میشود . بنابراین نوشیدن چای سبز در طول فست مزایای زیادی برای فرد دارد.