پیش به سوی هدف!

همه ما به گاهی به این نقطه رسیده ایم که نمی توانیم  ورزش را ادامه دهیم ، یا رژیم خود را ادامه دهیم یا کاری مثبت انجام دهیم
این برای بهترین های ما اتفاق می افتد و این قطعاً چیزی است که بارها به ما ضربه زده است.
بعضی اوقات فقط بی تحرک می شویم و بعضی اوقات ما را در بدترین روز می بینند.
گاهی فقط منفی بافی نیست و همه چیز خوب و عادی است ، اما عدم تمایل به کاری وجود ندارد.
در این مطلب تلاش می‌کنیم راههای را برای این تغییرات پیشنهاد کنیم.

۱. هدف خود را تعیین کنید:
این موضوع شاید ساده به نظر برسد اما تعیین هدف به صورت ساده و قابل اجرا بسیار به شما کمک می‌کند. برای مثال تعیین کنید که من باید در مدت سه ماه ۱۲ کیلو  وزن کم کنم.

۲. برنامه قابل اجرا آماده کنید:
برنامه قابل اجرا برای هدف خود را تعیین کنید این برنامه می تواند شامل یک رژیم غذایی مناسب برای کاهش وزن حذف غذاهای غیر سالم و شروع یک فعالیت ورزشی منظم روزانه باشد.
این تغییر عادت ها باید تدریجی صورت بگیرد تا برای شما به صورت سبک زندگی درآید و حتی وقتی که به وزن مورد نظر خود رسیدید این عادت ها را ادامه دهید تا دچار نوسانات افزایش و کاهش وزن نشوید.

۳. خودتان را درگیری رژیم غذایی کنید:
تغییر سبک زندگی برای برخی فقط به معنی یک برنامه غذایی ساده و قابل اجرا  است.اما این کاربه تنهایی نمی تواند سبب تغییر سبک زندگی و عادت های شما شود. شما باید اطلاعات مختلف خود را درباره غذاهای مختلف ، انواع حرکات ورزشی و نیز در مورد روزه داری متناوب و خواص و مزایای آن برای بدن افزایش دهید.

خواندن داستان موفقیت سایر افراد بسیار کمک‌کننده است افرادی که با مشکلات زیاد توانسته اند با صبر و مداومت به اهداف خود دست پیدا کنند و آن هدف خود را در طولانی مدت حفظ کنند.

۴. اهداف خود را دوباره ارزیابی کنید:
بعد از گذشت ۳, ۵، ۹ ، ۱۲  ماه هدف خود را بازبینی کنید. اینکه چقدر رسیدن به هدف خود تا حالا موفق بوده اید و نیز اشکالات راه را بررسی کنید و تلاش کنید تا راه های بهتر رسیدن به هدف خود را بررسی کنید. برای مثال در مورد کاهش وزن تلاش کنید روند کاهش وزن خود را بررسی کنید. در مورد قند خون برای افرادی که مبتلا به بیماری دیابت هستند روند تغییرات قند خون و چربی خون خود را بررسی کنید.

☀️ اگر کاری را به مدت ۳۰ روز انجام دهید این کار تبدیل به عادت شما می شود
بنابراین سعی کنید تغییر سبک زندگی خود را ادامه دهید.

داستان موفقیت خود را برای ما بفرستید تا آن را برای آن را با دوستانتان به اشتراک بگذاریم